Poligrafia

Projekt roll−up promującego usługi laboratoryjne

Roll-Up zaprojektowany dla Klastra Przemysłowego. W prosty i skuteczny sposób prezentuje najważniejsze aspekty celów biznesowych.

  • Projekt roll-up promującego usługi laboratoryjne
  • Projekt roll-up promującego usługi laboratoryjne

Rollup to sprawdzony i ceniony system wystawienniczy, doskonale sprawdza się podczas prezentacji, konferencji oraz innych spotkań biznesowych. Jest to doskonały nośnik reklamy na eventach, firmowych spotkaniach oraz w punktach sprzedaży.

Roll-up stanowi kompleksowe rozwiązanie dla potrzeb reklamowych.

Nasze projekty Rollupów łączą w sobie wysoką jakość oraz atrakcyjny wygląd, są doskonałym wyborem na różnego rodzaju wydarzenia i prezentacje. W prosty i skuteczny sposób prezentują najważniejsze aspekty celów biznesowych.

BKP LAB to nowa usługa świadczona przez Klaster Przemysłowy umożliwiająca prowadzenie specjalistycznych badań starzeniowych dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie komór firmy Q-lab.

Oferowany zakres usług badawczych obejmuje testowanie wytrzymałości materiałów i produktów na działanie czynników atmosferycznych oraz innych czynników zewnętrznych. W ten sposób Klaster wspiera firmy w doskonaleniu swoich produktów i zwiększaniu ich trwałości, co ma kluczowe znaczenie w wielu branżach takich jak na przykład: narzędziowa, przetwórstwa tworzyw sztucznych, motoryzacyjna, budowlana czy chemiczna.

Dzięki naszemu projektowi Rollupa Klaster Przemysłowy może skutecznie promować swoje usługi badawcze.