Wideo i animacje

Animacja Wienkra AUX

Animacja stworzona dla firmy Wienkra z okazji konferencji "Wienkra i AUX - Nowy wymiar jakości", która odbyła się w malowniczej Szczawnicy w 2023 roku.

Animacja powstała z okazji konferencji "WIENKRA i AUX - Tworzą nowy wymiar jakości"

Konferencje branżowe są doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć i innowacji w danej dziedzinie. W tym duchu, firma WIENKRA i marka AUX, uznany lider w dziedzinie klimatyzacji połączyły siły, aby zorganizować wyjątkową konferencję, która odbyła się w Szczawnicy. WIENKRA dzięki takim działaniom wprowadza nowy wymiar jakości do branży HVACR.

Animacja stała się kluczowym elementem prezentacji na konferencji WIENKRA i AUX, która zgromadziła wielu instalatorów, specjalistów i przedstawicieli branży klimatyzacyjnej. Ciekawa kreacja wizualna została stworzona przez naszych grafików i animatorów, którzy mieli za zadanie przedstawić najważniejsze aspekty marki AUX oraz innowacyjność jej produktów.

Wykorzystanie kolorów obu marek odgrywało kluczową rolę w animacji. Jasne, energetyczne złote barwy zostały wykorzystane do podkreślenia dynamiczności i nowoczesności oferowanych przez markę AUX produktów oraz rozwiązań klimatyzacyjnych. Kolory takie jak odcienie niebieskiego i złotego symbolizują komfort i ekologiczność, co jest kluczowe dla współczesnych klientów.

Jednak animacja nie ograniczała się tylko do ciekawej kreacji wizualnej. Była również doskonałym narzędziem wsparcia sprzedaży dla klientów. Podczas prezentacji, animacja pokazywała najważniejsze cechy produktów AUX, ich korzyści dla użytkowników oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne i ekologiczne. Dodatkowo, informacje o promocjach, rabatach i dodatkowych usługach były przekazywane w sposób przystępny i atrakcyjny.

Doskonałe połączenie kolorów, dźwięku oraz lektora stanowi nieodzowne wsparcia sprzedaży, element efektywnej strategii marketingowej, która skutecznie oddziaływała na uczestników konferencji WIENKRA i AUX. Firma WIENKRA z Krakowa, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych od ponad 30 lat to lider w branży HVACR, udowodniła po raz kolejny swoją zdolność do tworzenia nowego wymiaru jakości w przemyśle klimatyzacyjnym.

Ważnym aspektem animacji podczas konferencji WIENKRA i AUX było utrzymanie uwagi uczestników. Zadanie to zostało perfekcyjnie wykonane dzięki starannie zaplanowanej prezentacji i profesjonalnemu lektorowi. W trakcie animacji, lektor przekazywał nie tylko ciekawe treści, ale również ważne fakty dotyczące produktów i rozwiązań marki AUX. Dzięki temu, prezentacja była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również bogata w istotne informacje, które przyciągały uwagę i zapadały w pamięć uczestników konferencji.

Finalnie animacja z okazji konferencji WIENKRA i AUX zyskała uznanie oraz przyniosła oczekiwany rezultat. Ciekawa kreacja wizualna, wykorzystanie odpowiednich kolorów stanowiły kluczowe elementy prezentacji. Dzięki takim działaniom firma WIENKRA oraz marka AUX mogą maksymalnie wykorzystywać swój potencjał biznesowy dla pozyskania nowych kanałów dystrybucji.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć podobną kreację w dowolnej branży. Zapraszamy do kontaktu.